EN LV RU
Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza
dbt.lv
Sākums \ Aktualitātes \ Sporta aktivitātes

Godam izcīnītā uzvara

 

2018. gada 14. martā notika Latvijas Republikas svarbumbu celšanas atklātais čempionāts garajā ciklā. Sacensībās savu augsto meistarību parādīja Daugavpils Būvniecības tehnikuma jauniešu un junioru komandas, kas stafetēs izcīnīja I vietu, bet pieaugušo komanda izcīnīja II vietu.

 

Jauniešu komandā piedalījās:

Anastasija Želtkova – II vieta

Svaru kategorija: -53kg

Anastasija Jacina - I vieta

Svaru kategorija: -58kg

Agnese Viosna – I vieta

Svaru kategorija - +63kg

Ivo Pastars – II vieta

Svaru kategorija: -53kg

Deniss Kločkovs - I vieta

Svaru kategorija: -63kg

Žans Lukjanskis – II vieta

Svaru kategorija: -68kg

Maksims Škabrovs – I vieta

Svaru kategorija: -68kg

Aleksandrs Semjonovs - I vieta

Svaru kategorija: -73kg

Sergejs Maslabojevs- II vieta

Svaru kategorija: -73kg

Ilja Paņutins - III vieta

Svaru kategorija: -73kg

Andris Oboruns - I vieta

Svaru kategorija: -78kg

Artis Strods – II vieta

Svaru kategorija: +85kg

Juniores

Tatjana Šeškova – I vieta

Svaru kategorija: -58kg

 

Anastasija Jacina - II vieta

Svaru kategorija: -58kg

Anastasija Želtkova - IV vieta

Svaru kategorija: -58kg

Kristīne Platonava - I vieta

Svaru kategorija: -63kg

Agnese Viosna – I vieta

Svaru kategorija: -68kg

Viktorija Jevdokimova – I vieta

Svaru kategorija: +68kg

Anastasija Lobačova – II vieta

Svaru kategorija: +68kg

Deniss Kločkovs – I vieta

Svaru kategorija: -63kg

Aleksandrs Semjonovs – II vieta

Svaru kategorija: -73kg

Mihails Žaļuks – I vieta

Svaru kategorija: -78kg

Ilja Vaņkovs – II vieta

Svaru kategorija: -85kg

Deniss Kurnevičs – IV vieta

Svaru kategorija:-85kg

Vadims Popovičs – I vieta

Svaru kategorija: +85kg

Jevģenijs Jakovlevs – I vieta

Svaru kategorija: 105+kg

Pieaugušie:

Tatjana Šeškova – I vieta

Svaru kategorija: -58kg

Viktorija Jevdokimova – I vieta

Svaru kategorija: +68kg

Anastasija Lobačova – III vieta

Svaru kategorija: +68kg

Mihails Žaļuks – I vieta

Svaru kategorija: -78kg

Iļja Vaņkovs – II vieta

Svaru kategorija: +85kg

Deniss Kurnevičs – V vieta

Svaru kategorija: +85kg

Jevģenijs Jakovļevs – IV vieta

Svaru kategorija: +105kg

 

Sagatavoja: Ivans Gaļašs

Sporta organizators

« atpakaļ